Kategorie

Nowości

FantomFX Cartridge 3 RL XLT 0,35mm 20pcs/box
brutto: 120,00 zł
(netto: 97,56 zł)

Wyprzedaż

Black Machine Shadow Liner 07
brutto: 700,00 zł
(netto: 569,11 zł)

Promocje

Fantom Cartridge Open FL 9SEM LT 0,35mm 20pcs/box
brutto: 90,00 zł
(netto: 73,17 zł)

O nas

Cała historia zaczyna się od tatuażu. Na pocztatku lat 2000 szlifując swój fach jako tatuator. Rozwijając doświadczenia narastała potrzeba posiadania profesjonalnego sprzętu, który był i jest nadal kluczowym elementem pracy tatuatora.

Na początku 2000 roku na naszym rynku nie wiele było firm zajmujących się sprzętem do tatuażu, za bardzo słabej jakości sprzęt trzeba było płacić astronomiczne kwoty. Zmusiło to nas do samodzielnego wykonywania maszyn, rur, dziobów itp. zważywszy że mieliśmy doświadczenie produkcyjne oraz odpowiedni warsztat z tokarkami i frezarkami. Farby, igły itp. sprowadzaliśmy z zagranicy. Do dziś nasza oferta opiera się na własnych doświadczeniach z tatuażem.

2014 rok to rok zmian. Wychodząc z Cyber Tattoo Factory powstała nowa firma New Ink Project z nowymi świeżymi pomysłami i energią.


Zdobyliśmy duże uznanie na arenie międzynarodowej, nasze produkty można kupić u największych europejskich dystrybutorów, a spotkać nas możesz na największych konwencjach w Europie. Obecnie jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce produkującą sprzęt do tatuażu.